fot: Bieg_a_my

Biegowa niespodzianka

Trzeci tydzień przygotowań do maratonu jest już za Nami. W sobotę kolejny raz mieliśmy okazję spotkać się z pozostałymi biegowymi parami. Trening w większym gronie zdecydowanie jest przyjemniejszy. Zwłaszcza, że czekała na Nas bardzo miła niespodzianka. Dzięki Orlen Warsaw Maraton, czujemy się zmobilizowani do dalszego działania. Stroje sportowe, które otrzymaliśmy na ostatnim spotkaniu, są świetną nagrodą za dotychczasowy wysiłek!

Na wspólnym treningu każdy z Nas, pod czujnym okiem Weroniki, miał możliwość poprawy swojej techniki biegowej. Okazuje się, że nieświadomie popełniamy wiele błędów, ale po cichu liczymy na to, że jest coraz lepiej :) Naszym głównym elementem treningu były podbiegi, które zdecydowanie nie należały do lekkich. Na pierwszy rzut oka, wydawało nam się, że niepozorny podbieg na Agrykoli nie sprawi nam większych problemów. W założeniu mieliśmy od 6 do 8 powtórzeń. Odcinek ok. 350m już po trzecim podbiegu okazał się bardzo wymagający. Wzajemna mobilizacja i chęć zrealizowania treningu w 100% pozwoliła pokonać Nam nasze słabości.

Wyjątkowo po skończonym treningu, podjęliśmy kolejne sportowe wyzwanie. Trochę zmęczeni ale w miłym towarzystwie popędziliśmy dalej…

Szczegóły już w kolejnym wpisie.

fot: Bieg_a_my