wpis33_1

Biegnij Warszawo i nie tylko!

Pakiety zostały odebrane, a w nich: tradycyjnie kilka ulotek, wafelek knoppers, numer startowy, torba do depozytu oraz koszulka. Opłata za start wyniosła Nas po 89zł, czy to mało, czy dużo? Porównując do innych startów cena dość wysoka, ale wiadomo, że na nią składają się również inne elementy, nie tylko to, co biegacz dostaje do ręki.

Projekt koszulki oceniamy w skali od 1 do 10 na 6. Damska prezentuje się nieco lepiej i nie chodzi tu o wzór a krój, który u Pań jest nieco slimowany. To oczywiście subiektywna opinia :)

Na temat samej imprezy aż huczy od komentarzy, zwłaszcza od momentu ogłoszenia partnera strategicznego, którego logo zdominowało koszulki startowe. Pojawiło się sporo negatywnych opinii, ale na takie organizatorzy zawsze są narażeni. Co ważne zmieniło się również miejsce odbioru pakietów, i to dodatkowo okazało się problemem dla niektórych biegaczy. Dla Nas to bez znaczenia, zwłaszcza, że takie punkty zlokalizowane są w różnych miejscach miasta w zależności od imprezy.

Dotychczas to chyba jeden z największych masowych biegów. Jeżeli ilość startujących osób będzie podobna do zeszłorocznej frekwencji na pewno będzie bardzo tłoczno! Bez względu na to liczymy na dobrą zabawę i mamy nadzieję, że pogoda będzie dopisywała :)

Tymczasem trzymamy kciuki za niedzielnych maratończyków! :)